Виконком Часовоярської міської ради звертається до громадян з проханням обов’язкового дотримання вимог та протиепідемічних заходів!!!

Опубликовано Окт 12, 2021

У зв’язку із погіршенням епідемічної ситуації на території Часовоярської міської територіальної громади організація роботи Часовоярської міської ради у період карантину здійснюється відповідно до вимог законодавства та з урахуванням протиепідемічних заходів, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (із змінами, затвердженими Постановою Кабінету Міністрів від 22.09.2021 року № 981 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»).

Відповідно до розпорядження міського голови Часовоярської міської ради № 253 рр від 06.10.2021 на період дії суворого карантину забороняється доступ відвідувачів Часовоярської міської ради до адміністративної будівлі Часовоярської міської ради, розташованої за адресою: вул. Цилінників, 1,                     м. Часів Яр, Донецька область, 84551.

Призупинити особисті прийоми громадян секретарем Часовоярської міської ради, заступниками голови Часовоярської міської ради, структурними підрозділами апарату Часовоярської міської ради на період дії карантину, передбачивши можливість звернення громадян через відповідні скриньки, телефонним зв’язком та електронною поштою.

Звернення відвідувачів Часовоярської міської ради прийому листів (за виключенням рекомендованих), заяв, скарг, пропозицій, запитів на публічну інформацію здійснюється через поштову скриньку, розміщену в холі (при центральному вході до адміністративної будівлі), або засобами телефонного зв`язку за номером (06274) 7-20-53або на електронну пошту emailchasovmr@dn.gov.ua.