«УМВЕЛЬТ БАХМУТ» звертає Вашу увагу!

Опубликовано Окт 12, 2021

Товариство з обмеженою відповідайльністю «УМВЕЛЬТ БАХМУТ» звертає Вашу увагу що останім часом у м.. Часів Яр почастішали випадки підпалу контейнерів для твердих побутових відходів. У результаті підпалів знищується наше майно, а кожен контейнер коштує понад 10 тис. грн, створюється безлад на контейнерних майданчиках, такі дії призводять до загрози загоряння відходів на полігоні ТПВ м. Бахмут. Палаючі контейнери — результат того, що в контейри складаються листя, а потім їх там спалюють.

Так в цьому місяці 06.10.2021 та 07.10.2021 р.р. горіли контейнери для сміття за адресами: вул. Кошевого р-он ДК та вул. Дніпровська,4б. Спалювання сміття, побутових відходів та рослинних залишків у контейнерах призводить до корозії металу — при високих температурах відбувається окислення металу, і, як наслідок — руйнування контейнерних баків.

У м. Часів Яр для покращення санітарного стану міста встановили контейнери дгія збору сміття, що перебувають у власності ТОВ «УМВЕЛЬТ БАХМУТ». Наявні контейнери у м. Часів Яр встановленні для мешканців Вашого міста на безоплатній основі і в будь-якому випадку є порядок та умови повернення кцнтейнерів власнику. Контейнери повинні бути повернуті власнику в первісному стані з урахуванням амортизації, а при неможливості виконання цих вимог — відшкодувати вартість заподіяної шкоди.

Особливо зверніть увагу, що у поточному році вже неодноразово горіло сміття в сміттєвих контейнерах, які знаходяться за адресою: вул. Кошевого, р-он ДК.

Ці контейнери підпалюють спеціально.

Варто відзначити, що загоряння контейнерів може спричинити за собою більш серйозні наслідки, адже поблизу знаходяться будинки, установи, припарковані машини та інше майно.

Якщо не будуть вжиті відповідні заходи з боку жителів громади то адміністрація ТОВ «УМВЕЛЬТ БАХМУТ» буде змушена забрати контейнери для збору сміття за данними адресою!