Вакансії

13.04.2020. Часовоярська міська рада (84551 Донецька обл., Бахмутський район, м. Часів Яр, вул. Цілинників, 1) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії землеустрою відділу житлово-комунального господарства Часовоярської міської ради на період соціальної відпустки основного працівника у зв’язку з вагітністю та пологами.

Вимоги до претендентів на посаду спеціаліста І категорії землеустрою відділу житлово-комунального господарства Часовоярської міської ради:

  • вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра (спеціаліста, магістра);
  • вільне володіння державною мовою;
  • навички роботи на комп’ютері на рівні користувача.

Право на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад мають право тільки громадяни України.

Додаткову інформацію про посадові обов’язки, розмір та умови оплати праці, перелік необхідних документів та інше можна отримати за телефоном    (06274) 7-20-54  або особисто у загальному відділі Часовоярської міської ради.

Документи для участі в конкурсі надавати у загальний відділ Часовоярської міської ради, строк подачі документів – 30 календарних днів з моменту опублікування оголошення.