Міський голова

Пам’яті Опанасенко О.М.

29 березня 2019 року пішла з життя Опанасенко Ольга Михайлівна, міський голова міста Часів Яр Бахмутського району Донецької області.

Все своє життя вона присвятила рідному місту.

Ольга Михайлівна народилася 27 квітня 1965 року в місті Часів Яр Донецької області в сім’ї робітників.

Трудову діяльність розпочала у 1982 році  у загальноосвітній  школі № 16 міста Часів Яр, де працювала  секретарем та піонервожатою.

З 1983 працювала на дільниці рекультивації земель ВАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат» на різних посадах – гірником на маркшейдерських роботах, майстром по ремонту та обслуговуванню електрообладнання, а з 2003 року – начальником дільниці.

За роки роботи нагороджувалась Грамотами Міністерства промислової політики України за внесок у розвиток металургійної промисловості України.

Двічі обиралась депутатом різних рівнів: у 2002-2006 роках – Часовоярської міської ради, у 2006-2010 роках – Артемівської міської ради.

В жовтні 2010 року обрана міським головою м. Часів Яр.

Її життєвий шлях — зразок людської гідності, доброчесності і мудрості. Ольгу Михайлівну завжди відрізняли активна життєва позиція і високе почуття громадянської відповідальності.

Усі, хто знав Опанасенко Ольгу Михайлівну, любили і шанували її за чуйне відношення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.

Світла пам’ять про Ольгу Михайлівну назавжди залишиться в наших серцях.

 

Рішенням Часовоярської міської ради від 03.04.2019 № 6/96-865 повноваження міського голови міста Часів Яр Бахмутського району Донецької області Опанасенко Ольги Михайлівни достроково припинені у зв’язку з її смертю.