Міський голова

Міський голова

ОПАНАСЕНКО О.М.

mer

Громадянка України, народилася 27 квітня 1965 року в місті Часів Яр Донецької області в сім’ї робітників.

Освіта повна вища. В 1993 році закінчила Артемівський індустріальний технікум за спеціальністю «Монтаж та експлуатація електроустаткування виробництв і громадських будівель», у 2006 році – Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальністю «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод», здобувши кваліфікацію інженера-електромеханіка.

Трудову діяльність розпочала у 1982 році у загальноосвітній школі № 16 міста Часів Яр, де працювала секретарем та піонервожатою.

З 1983 працювала на дільниці рекультивації земель ВАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат» на різних посадах – гірником на маркшейдерських роботах, майстром по ремонту та обслуговуванню електрообладнання, а з 2003 року – начальником дільниці.

За роки роботи нагороджувалась Грамотами Міністерства промислової політики України за внесок у розвиток металургійної промисловості України.

Двічі обиралась депутатом різних рівнів: у 2002-2006 роках – Часовоярської міської ради, у 2006-2010 роках – Артемівської міської ради.

Одружена.

Член Політичної партії «Національна Демократична партія України».

Здійснює повноваження міського голови з 18.11.2010.